Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
10564 hodnocení
5
10310x
4
133x
3
24x
2
15x
1
82x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IŠ
Iv. Škrabálková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2025
Rychlé vyřízení a kvalitní triko i tisk. Spokojenost.
AD
Anna Doležy
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2025
Vše bylo OK. Rychlé vyřízení. Velice vstřícný přístup.
MS
Martin Stříž
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2025
ŠJ
Šárka Jirková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2025
Vše bylo ok
DK
David Kouba
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.12.2025
Vypadá to fakt pěkně. Rychlé vyřízení objednávky , prostě vše ok.
DK
Dagmar Kuběnová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2025
TN
Tereza Nerudová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2025
Jsem velice spokojená
Spokojenost s obchodem i hrnečkem.
IV
Iva Vojtová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.12.2025
Jsem moc spokojená. Při placení jsem spletla variabilní číslo, ale po krátké době bylo vše rychle vyřízeno. Velká spokojenost i s tričkem.
VO
Vlasta Olšanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.12.2025
AK
Anna Krejčová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2025
Tričko přišlo rychle. Vše v pořádku.
AP
Adéla Pichová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2025
Spokojenost. Trička kvalitní, dodání rychlé.
JJ
Jana Juroszkova
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2025
5
GH
Gabriela Horová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.11.2025
Velice spokojená. Trička kvalitní, velikosti odpovídají a doručení také v pořádku.
VN
Veronika Nešlehová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.11.2025
Obchod dobrý, trička jsou pěkná, velikostně odpovídají, odeslali týden po objednání, akorát doručení přes Balikovnu České pošty opět katastrofa...
MK
Marie Kamarýtová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2025
Dokonalost sama. Perfektně to splnilo účel a moje kolegyně je nadšená :-)
KJ
Kvapil Jiří
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2025
M
Mine
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2025
Absolutně NEDOPORUČUJI!!!
Obědnávku s doručením domů nemám. Má ji Balikovna. Odmítám klikat na neznámé linky v SMS abych zjistila kde je. Balikovna neodpovídá na emaily a dovolat se je nemožné. Když se dovolám pošlou mě za odesílatelem. Lemurak neodpovídá na emaily ani na telefony. SMS taky nic. 4dny a nemám nic. Zato mám pěkně vysoký tlak. To jo.
Toto je druhá objednávka a přes to že trycka jsou pěkné - mám přes litr zaplacené a nemám nic!!! Už nic neobjednám dokud nezačnou fungovat. Absolutně nedoporučuji. Je jim jedno jestli obědnávku dostanete hlavně ze oni mají vyfakturovano.
L
Lemurak.cz
(Administrátor)
28.11.2025
Dobrý den,
na SMS od Balíkovny se nemusíte bát kliknout, tam právě zjistíte, kam byl váš balík uložen a kde ho můžete vyzvednout, na tom není nic divného.
Jinak podle sledování zásilky vidím, že balík už máte u sebe a že jste si ho tedy vyzvedla.
Nerozumíme tedy proč píšete, že nic nemáte, když balík máte.
https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=DR2623008165B
LM
Lada Matějovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2025
JŠ
Jana Šimková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2025
Maximální spokojenost! Rychlé dodání, perfektní zabalení a zboží naprosto TOP!
