Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 10666 hodnocení
5
10404x
4
136x
3
25x
2
15x
1
86x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

BK Avatar autora Blanka Klosowská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.2.2026
Rychlé dodání, skvělý výsledný produkt. Určitě doporučuji dál .
HN Avatar autora Helena Navarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.2.2026
IH Avatar autora Ilona Hurdálková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.2.2026
Spokojenost, tričko potěšilo
PB Avatar autora Petra Brejchová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.2.2026
Naprostá spokojenost, rychlé odeslání zboží, zboží hezké
RV Avatar autora Renata Votýpková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.2.2026
JC Avatar autora Jaroslav Chrástecký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.2.2026
PP Avatar autora Pavel Plevač Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.2.2026
Super trička......Moc děkujeme.....
JS Avatar autora Jiří Svoboda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.2.2026
MH Avatar autora MARTINA HUSÁKOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.2.2026
LB Avatar autora Lucie Báňasová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.2.2026
Velka spokojenost tricko krasny a rychle doruceni.
JP Avatar autora Jana Petruškova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.2.2026
Spokojenost a rychlé dodání
LŠ Avatar autora Lucie Šimčáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.2.2026
Tričko je super.
AH Avatar autora Alena Helebrantová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.2.2026
Jsem velmi spokojená.
AŠ Avatar autora Alice Štechová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.2.2026
Ano,vyrizena reklamace.
MK Avatar autora MARKÉTA KLUBERTOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.2.2026
Jsem spokojená.
BM Avatar autora Blanka Melezinkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.2.2026
MV Avatar autora Michaela Vitovcova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.2.2026
JV Avatar autora Josef Válek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.2.2026
Spokojenost po všech stránkách. Jednání s obchodem, doba dodání, kvalita zboží je super atd.
P Avatar autora Pavel Č̣echáč̣ek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.2.2026
Vše ok
KK Avatar autora Kateřina Kertészová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.2.2026
Vše perfektní

Ovládací prvky výpisu

10666 položek celkem