Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 10666 hodnocení
5
10404x
4
136x
3
25x
2
15x
1
86x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

JV Avatar autora Jitka Vinšová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.10.2024
Velká spokojenost
BV Avatar autora Blanka Veverkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.10.2024
KM Avatar autora Kristýna Musilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.10.2024
Vše v pořádku, rychlé dodání.
KN Avatar autora Klára Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.10.2024
DL Avatar autora Dagmar Lepová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.10.2024
TM Avatar autora Taťána Mentusová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.10.2024
MZ Avatar autora Monika Zezulová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.10.2024
BV Avatar autora Bohuslav Vlasák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.10.2024
Příjemný material.
RB Avatar autora Rostislav Brzoska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2024
Ano super
JV Avatar autora Jana Vrkočová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2024
Naprostá spokojenost, rychlé dodání. Určitě doporučuji 👍👍
LJ Avatar autora Lucia Jarošová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2024
Jsem spokojená. Rychlé dodání a vše bylo v pořádku. Doporučuji
ID Avatar autora Ivana Dobiášová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2024
Vše proběhlo rychle a zboží bylo také v pořádku , kvalitně zabalené. Jsem spokojená😊
RM Avatar autora Renata Majerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2024
Naprostá spokojenost. Rychlé dodání. Kvalita produktů super.
PD Avatar autora Pavla Dočkalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2024
Velmi objednala a třetí den už jsem měla hrneček doma
SN Avatar autora Stanislava Nejepsová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2024
MS Avatar autora Martina Strnadová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2024
EM Avatar autora Erika Mihulová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2024
Rychlé dodání a objednané výrobky (dárky) super!
KV Avatar autora Kateřina Velátová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2024
Spokojenost
HG Avatar autora Hana Gondekova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2024
Spokojená
MF Avatar autora Monika Formánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.10.2024

Ovládací prvky výpisu

10666 položek celkem