Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
10565 hodnocení
5
10311x
4
133x
3
24x
2
15x
1
82x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
AK
Anna Kijonková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
Děkuji zboží přišlo v pořádku a velmi kvalitní
IS
Irena Sokolíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
Super jsem velice spokojená 👍jste šikovní
JK
Jarka Kučerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
Rychlé dodání.
RS
Roman Saidl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
NH
Nikola Hurníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
Rychlé dodání a tričko vypadá přesně jak na obrázku. Takže spokojenost
JR
Jiří Ryška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
DR
Dana Růžičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
\jsem velice spokojena s vyřízením objednávky i s přístupem k řešení dotazů.
TŠ
Teťana Široňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
VP
Vlastislav Pavlas
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
Velmi dobře
OR
Olga Rašíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
Ano, je super
KF
Kateřina Faltusová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
Spokojenost 🙂
JD
Jan Dufek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
LK
Lucka Kohlíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
JN
Jana Novotná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
Velmi spokojená, rychlé doručení.
DB
Dominika Brožíková
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
Obchod byl nic moc neustále výhrůžky o tom, že jsem něco nezaplatila. přitom jsem to zaplatila. Polštář přišel rychle to ano ale to ,že lidé co tu pracují nepoznají pohlaví se jménem Ága a Vilda a Maty mě lehce zarazilo proto dávám 2 hvězdy
L
Lemurak.cz
(Administrátor)
8.12.2024
Paní Dominiko, posíláme vám také hodnocení:
Zákaznice byla nic moc, lže o údajných výhružkách o nezaplacení, čemuž absolutně nerozumíme. Objednávku udělala v 19:51 a už v 20:07 jí přišel email, že platba byla přijata. U produktu uvádíme, že maximum dětí na polštářku je 7 a je potřeba uvést pohlaví dětí, protože sakra nejde poznat co je Pája, Péťa nebo i třeba zrovna Ága, Vilda či Maty. Těch jmen jsme viděli už opravdu hodně a nejen jmen, ale i přezdívek, zdrobnělin nebo zkomolenin. Takže ne, nebudeme to riskovat a chceme, aby zákazník napsal jestli Maty je Matyáš nebo tak doma říkají Markétě. Je to tak složité pochopit? Zdá se, že pro někoho je. Omlouváme se, že potvrzení o platbě i zboží přišlo rychle, příště trochu zpomalíme a necháme vás týden čekat. Nebo ne. Uděláme to jinak. Prosím, příště jděte jinam. Nás už komunikace s lidmi jako jste vy vážně unavuje. My vám vyjdeme vstříc, na polštář nacpeme 9 postaviček, ještě si jak blbci ověřujeme jména ale pro paninku je to málo. Tak to nás taky lehce zarazilo. Proto dáváme NULA zvězd. Hrůza a nedoporučuji.
Jaroslav
Lemurak.cz
LZ
Lucie zelenkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2024
KB
Kateřina Buňatická
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2024
Perfektní obchod,,, kvalita, super cena
JT
Jakub Taula
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2024
JS
Jana Sýkorová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2024
LŠ
Lucie Švajková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2024
