Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
10564 hodnocení
5
10310x
4
133x
3
24x
2
15x
1
82x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
EP
Eva Plasová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.11.2025
VK
Vendula Karešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.11.2025
Naprostá spokojenost ,krásný hrneček
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.11.2025
Jsem spokojená jak s rychlostí dodání, tak s vtipným dárkem k svátku. Triko vypadá kvalitně a snad syna potěší.
JK
Jana Karásková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.11.2025
Vše bylo v pořádku a doručení velmi rychlé
ZZ
Zdeňka Zemanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2025
Vždy naprostá spokojenost, rychlé dodání, super
LJ
Lenka Janíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.11.2025
Spokojenost
PV
Pavla Vítová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2025
Velmi spokojená,již několikrát objednáno a vždy paraaaada
KŽ
Kateřina Žatecká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2025
Spokojenost
JP
Jana Partlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2025
RP
Renáta Poklopová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2025
Spokojenost
RZ
Romana Zelenková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2025
TT
Tomáš Trpělka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2025
FK
František Krotký
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2025
Jsem velice spokojen a nadále rád budu u Vás nakupovat
S pozdravem a díky
F.Krotký
PO
Pavlina Ottova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2025
RP
Renata Poláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2025
HT
Hanka Tvrdíková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
1.11.2025
Dlouhé čekání a špatná komunikace jinak super trika
L
Lemurak.cz
(Administrátor)
4.11.2025
Dobrý den,
státní svátek 28. října byl v úterý a v tento den máme volno my i přepravci.
V čem byla naše komunikace špatná?
Přišel vám email po odeslání objednávky, dalším emailem jsme vám potvrdili přijetí platby, další email vám přišel při odeslání objednávky, poslední email pak po jejím doručení. Je to málo nebo moc? Nám to přijde jako optimální stav. Máte informaci o každém důležitém kroku. Některé eshopy posílají i zcela zbytečné emaily typu "objednávka se vyřizuje, objednávka je zabalena, objednávka je připravena k odeslání, objednávka se už blíží" a další, to nám přijde zbytečné a i vysloveně otravné, posílat k jedné objednávce 10 emailů.
JN
Julie Koblasová Netušilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2025
LM
Lenka Martinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.10.2025
Dodání rychlé. Jsem spokojená.
HS
Helena Streckova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.10.2025
Rychlé dodání , komunikace s obchodem dobrá
EK
Eva Králová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.10.2025
Uzasny a velky vyber vtipnych vecicek, prehledny eshop, super komunikace a rychlost dodani.
