Doprava a platba

Doprava a platba

 

 

Pro vaše pohodlí nabízíme několik způsobů dopravy a platby.

Objednávky odesíláme co nejrychleji, doba dodání je většinou 2 až 3 pracovní dny.

U nás týden čekat nebudete :-)

Jakmile objednávka vyrazí na cestu, tak vám pošleme email s číslem zásilky a vy pak můžete sledovat kde balíček zrovna je.

Při objednávce nad 500 Kč je poštovné "Doporučené psaní" ZDARMA!

 

Doprava

 

Česká pošta

Doporučené psaní – 49 Kč

Nejvýhodnější varianta dopravy. Zásilku vám přinese pošťák, pokud vás nezastihne doma, tak zásilku uloží na poště, kde si ji můžete následujících 14 dnů vyzvednout. U této dopravy pošta neposílá SMS ani email.

ZDARMA při objednávce nad 500 Kč​

logo doporučení psaní česká pošta

 

 

Česká pošta

Balík do ruky – 110 Kč 

Objednávku vám doručí pošta až „do ruky“. O doručování vás bude pošta informovat pomocí SMS a emailu. Pokud vás přesto nezastihne, tak balík uloží na pošte, kde na vás bude čekat 7 dnů.

logo balík do ruky česká pošta

 

 

GLS – 99 Kč

Vaši zásilku bude doručovat kurýr přepravní firmy GLS. Dostanete SMS a email s podrobnostmi a odhadem času doručování. Je možné zavolat přímo řidiči a domluvit se s ním, pokud vám např. čas doručení nevyhovuje. Pokud se přesto nepodaří zásilku doručit, tak ji uloží na nejbližší pobočku výdejní sítě GLS  ParcelShop.

Seznam poboček najdete ZDE.

Logo PPL

 

 

Zásilkovna – 69 Kč

Objednávka bude doručena na vámi zvolené výdejní místo sítě Zásilkovna.cz, na výběr je z více než 2200 poboček. Balíček na vás bude čekat 7 dnů, dobu uložení si můžete prodloužit až na 21 dní. O cestě vašeho balíčku vás bude zásilkovna informovat přes SMS a také emailem.  

Seznam poboček najdete ZDE.

Logo Zásilkovna

 

 

 

Platba

 

Převodem – zdarma

Bezhotovostní platba na náš bankovní účet. Objednávku odesíláme až po přijetí platby.

Platební údaje získáte po odeslání objednávky. A pokud si je zapomenete opsat, tak se nic neděje, přijdou vám také vždy na email.

Číslo našeho účtu je 2901211381/2010, variabilní symbol je číslo vaší objednávky.

 

Dobírka – 39 Kč

Zásilku zaplatíte v hotovosti nebo kartou při převzetí. Platba kartou je možná jen na některých pobočkách pošty i Zásilkovny.

 

Platba kartou online – zdarma

Moderní, rychlý a bezpečný způsob platby. Platba je odeslána ihned, nemusíte zadávat příkaz k úhradě. Objednávku odesíláme obratem.

 

 

V případě dotazů pište na info@lemurak.cz nebo volejte 606 112 445.