Povolání | Lemurak.cz
Povolání

Miluješ své povolání? Jsi na něj hrdý? A chceš to všem říct? Buď originální a dej celému světu najevo, že tvá práce je tvým posláním. Pánské tričko Lemurák se zajímavým a trefným potiskem tvému okolí ukáže, že mít povolání, jaké máš ty, to je zkrátka životní styl.

Vyber si tričko s vtipným nápisem a obrázkem, který se k tobě hodí nejlépe, ve své velikosti (S až XXXL) a v jedné ze svých oblíbených barev. Příjemný a kvalitní materiál tě bude těšit po dlouhou dobu i po mnoha vypráních. Pánská trička Lemurák se příjemně nosí, skvěle padnou a hlavně dobře vypadají. A je úplně jedno, jestli se v něm zrovna chystáš na návštěvu přátel, do práce, nebo do města na nákupy. Stylovým pánským tričkem Lemurák s originálním potiskem zkrátka pobavíš, nadchneš a zaujmeš, ať už se zrovna nacházíš kdekoliv.

Hledáš originální dárek pro svého kamaráda, přítele, bráchu, tátu, nebo třeba dědu? Vyber mu stylové tričko Lemurák s jedním z nevšedních nápisů z nabídky našeho e-shopu. Dopřej svým blízkým čirou radost z nevšedního dárku a věnuj jim pánské tričko Lemurák s nápisem, který nikdy neomrzí.

Nenašel jsi v naší nabídce nápis, který si představuješ? Toužíš po tričku s potiskem svého oblíbeného motta? Nebo chceš potisk o něco doplnit? Nezoufej! Obrať se na nás a společně přijdeme na to, jak nápis upravit. Rádi ti vyjdeme vstříc a vyrobíme pro tebe tričko s nápisem, který bude přesně odpovídat tvé představě.

Zobrazit:
Řadit podle: