Pánská trička s potiskem pro pivaře | Lemurak.cz
Pivo

Jsi pivař tělem i duší? Pak jsi tady správně. Buď originální a dej celému světu najevo, že na pivu ti v životě skutečně záleží. Stylové pánské tričko Lemurák se zajímavým potiskem tvému okolí ukáže, že na to dát si pivo je vždycky správná chvíle.

Vyber si tričko s vtipným nápisem, který se k tobě nejlépe hodí, ve své velikosti (S až XXXL) a v jedné ze svých oblíbených barev (na výběr máš z osmi odstínů). Příjemný a kvalitní materiál tě bude těšit po dlouhou dobu i po mnoha vypráních. Pánská trička Lemurák se příjemně nosí, skvěle padnou a hlavně dobře vypadají. A je úplně jedno, jestli se v něm zrovna chystáš do práce, za kamarády do hospody, nebo do města na nákupy. Stylovým pánským tričkem Lemurák s originálním nápisem zkrátka pobavíš, nadchneš a zaujmeš.

Měj svůj neotřelý styl a dopřej ho i svým nejbližším. Daruj originální pánské tričko svému kamarádovi, příteli, bráchovi, synovi, tátovi, nebo třeba dědovi. Trička Lemurák jsou skvělým nevšedním dárkem pro každého bez ohledu na věk. Zapomeň na rutinu. Dopřej svým blízkým pocit volnosti. Pánská trička Lemurák s nápisy pro milovníky piva nikdy neomrzí.

Nenašel jsi v naší nabídce nápis, který si představuješ? Toužíš po tričku s potiskem svého oblíbeného motta? Nebo chceš potisk o něco doplnit? Obrať se na nás a společně vše vymyslíme. Rádi ti vyjdeme vstříc a vyrobíme tričko s nápisem, který k tobě bude pasovat.

Zobrazit:
Řadit podle: