Pánská trička Králové | Lemurak.cz
Králové

Narodit se ve správném měsíci – to je umění. Buď originální a dej celému světu najevo, kdo je tady král. Stylové pánské tričko Lemurák se zajímavým potiskem, který tvému okolí ukáže, že králové se rodí jedině v měsíci, ve kterém ses narodil i ty.

Vyber si tričko s vtipným nápisem ve své velikosti (S až XXXL) a ve své oblíbené barvě (bílá, modrá, červená, tyrkysová, červená, zelená, nebo černá). Příjemný a kvalitní materiál tě bude těšit i po mnoha vypráních. Pánská trička Lemurák se příjemně nosí, skvěle padnou a dobře vypadají. A je úplně jedno, jestli se v něm zrovna chystáš do města na nákupy, nebo na návštěvu ke svým příbuzným. Stylovým pánským tričkem Lemurák s originálním nápisem „Králové jsou narozeni ve tvém měsíci“ potěšíš, pobavíš a zaujmeš.

Měj svůj styl a dopřej ho i svým blízkým. Daruj originální pánské tričko svému kamarádovi, příteli, bráchovi, synovi, tátovi, nebo třeba dědovi. Trička Lemurák jsou skvělým nevšedním dárkem pro každého bez ohledu na věk. Pánská trička Lemurák nikdy neomrzí.

Zobrazit:
Řadit podle: