Pánská trička pro hasiče | Lemurak.cz
Hasiči

Jsi hasič tělem i duší? Pak jsi tady správně. Buď originální a dej celému světu najevo, že jsi na svou práci hrdý. Stylové pánské tričko Lemurák se zajímavým potiskem tvému okolí ukáže, že být hasičem je výsada, odpovědnost a skvělá práce.

Vyber si tričko s vtipným nápisem, nebo obrázkem, který se k tobě hodí nejlépe, ve své velikosti (S až XXXL) a v jedné ze svých oblíbených barev. Příjemný a kvalitní materiál tě bude těšit po dlouhou dobu i po mnoha vypráních. Pánská trička Lemurák se příjemně nosí, skvěle padnou a hlavně dobře vypadají. A je úplně jedno, jestli se v něm zrovna chystáš do práce, na návštěvu přátel, na procházku, nebo do města na nákupy. Stylovým pánským tričkem Lemurák s originálním potiskem zkrátka pobavíš, nadchneš a zaujmeš.

Je tvůj přítel, kamarád, bratr, táta, syn, nebo třeba děda hasičem? A hledáš pro něj originální dárek, který potěší a zároveň pobaví? Pak jsi tady správně! Stylová trička Lemurák nadchnou každého profesionálního i amatérského hasiče. Hodí se však nejen pro hasiče, ale také pro kohokoliv, kdo má svůj styl. Dopřej svým blízkým radost z nevšedního dárku a věnuj jim pánské tričko Lemurák s potiskem, který nikdy neomrzí.

Nenašel jsi v naší nabídce nápis, který si představuješ? Toužíš po tričku s potiskem svého SDH? Nebo chceš potisk doplnit o název vaší obce? Obrať se na nás a společně vše vymyslíme. Rádi ti vyjdeme vstříc a vyrobíme tričko s nápisem, který k tobě bude pasovat.

Zobrazit:
Řadit podle: